Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi ez, pelenkakiütés? Másnál...

Mi ez, pelenkakiütés? Másnál is volt? Bőv lent.

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz a lányom,és pár napja nagyon csúnya,sebes lett a popija,nunija.a doktonéni szerint fogzik,és emiatt jobban csíp a pisije,kakija.hiába rakom szinte óránként tisztáa,kimarta.kaptunk elször pimafucort krémet-nem volt jó.most meg valami piros ecsetelőt.nem látok javulást,bár még csak tegnap óta használjuk.volt valakinél ilyen hámhiányos seb a babucin??mennyi idő alatt gyógyult be??
2011. jan. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

2 hónapja még mi is a pelenka kiütéssel küszködtünk.Aztán a doki azt mondta hogy vegyek a patikában NEOMAGNOL -t.Ez kis fertőtlenítő tabletta , vízben kell feloldani.Aztán a piros ecsetelővel is letörölgetni, végül gyógyszertári popsikrém.Na az valami külön kutyult cucc volt.Összesen fizettem 1800ft-t.De a gyógyszertárosok elrontották a krémet így majdnem 2kg-t kaptunk, szóval nem tudom mennyi lenne a tabletta.De nem hinném hogy valami sok.

Ezzel a "kúrával" 3 nap alatt teljesen elmúlt a popsijáról még a sebesedés is, pedig rettenet csúnya volt neki.

Jaj, és próbáld minnél többet szellőztetni amennyire lehet.Esetleg egy kis bugyit adj rá, amit minden pisi után cserélsz.

Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Látom lemaradt.A Nemagnolos vízzel mosd le a popsiját.A nunijába bele gondolom nem kerülhet.
2011. jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi.erről a neomagnolról még csk cumisüvegek,meg hasonlók fertőtlenítésénél hallottam,de lehet kipróbálom.nekem a doki kamillás vizet mondott lemosásra,aztán ezt az ecsetelőt,és aztán a csoda popsikrémet,ami patikai,neogranormon,meg valami más összekeverve..eddig be is vált ez a csodakrém,de most kevésne bizonyult:(szellőztetéssel próbálkoztam minap,de sajnos ma már hasmenése is volt,szinte óránként-gondolom szintén a fogzás miatt.....köszi a választ!
2011. jan. 4. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azért erősebb a pisije, mert valami fertőzése lehet? Ezért csípheti ki a popsiját, punciját.
2011. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia!Nem,voltunk dotornéninél,egyértelműen fogzik,más baja-hál'isten nincs.
2011. jan. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!