Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan utazóágyat keresek,...

Olyan utazóágyat keresek, aminek az alja felemelhető (kétszintes), és nem túl drága. Javaslatok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 12. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem emelhető aljú nincs. ahhoz az utazóágyak túl könnyűek (ez a lényegük),hogy stabilak legyenek emelt matraccal.
2011. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sőt, elsőt kiegészíteném, matrac sincs az utazóágyakban, csak egy vékony szivacs szerűség ami elég kemény, de összehajtható
2011. jún. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van emelhetős, de semmi értelme vegyél simát az olcsóbb is meg praktikusabb.
2011. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

sejtem mire gonolsz. nekünk is emelhető van. van egy tartórész amit a felső vázhoz kell csatolni és oda tehetjük az utazóágy alsó lapjait.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


nézz szét az aukciós oldalakon, teszvesz, vatera, jófogás, expressz, babaszoba...stb.

2011. jún. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
s még annyit. nekünk volt értelme az emelhetőnek. amíg pici volt a baba, és mentünk anyóshoz, vittük az ágyat is és az emelt részbe raktuk a picit. így onnan ő is látott és mi is könnyen ráláttunk. nekünk van hozzá még pluszban pelenkázó, tároló rekesz, szunyogháló és árnyékoló.
2011. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, közben találtam olyat, amilyet szeretnénk és elfogadható az ára.

[link]

2011. jún. 12. 13:04
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ez az, ami emelhető. :)

2011. jún. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy ez. :)

2011. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!