Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyümölcsöt érdemes...

Melyik gyümölcsöt érdemes lefagyasztani?

Figyelt kérdés
Télen lesz 10 hónapos a fiam, szeretnék lefagyasztani gyümölcsöt csak nem tudom van-e értelme? Mik azok a gyümölcsök (alma, körte, meggy, cseresznye, szilva, barack...?)amik felengedés után sem veszítenek sokat "élvezeti értékükből" és a babák is szívesen megeszik? Hogy praktikus (miben, mekkora adagban) ezeket elrakni?
2011. jún. 13. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron én is fagyasztottam a babámnak, h legyen neki egész télen gyümölcs. Ezeket: őszibarack, sárgabarack, kopaszbarack, szilva, meggy.Kicsit meglöttyednek felengedés után , de úgyis turmixolod és akkor meg mindegy. Az íze az ugyanolyan finom. Almát nem érdemes fagyasztani, sőt szerintem nem is lehet, az egyébként is eláll egész télen.

Bébiételes üvegben, joghurtos dobozban fagyasztottam le, ez pont egy adagnyi.

2011. jún. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is azokat, mint az első válaszoló, plusz még körtét és cseresznyét.

Kis adagokban én is, a körtét meghámozva negyedelve, a barackot felezve. A cseresznyét és a meggyet egy nagy zacskóban, mert abból lehet szemenként is kiszedni, nem fagy annyira össze, vagy ha mégis, a húsklopfolóval kicsit rásóz az ember, és rögtön engednek a szemek. :-)

2011. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pont úgy mint az első és második válaszoló!Egyszóval mindent amihez csak hozzájutsz kivéve az alma!
2011. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 13. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy hogyan fagyasszátok le? csak megmossátok és rogton rakjátok az uvegbe? vagy még valamit tesztek is bele a gyumolcson kívul?
2011. jún. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
fellelkesülvén tegnap este raktam el cseresznyét. MEgmostam, kimagoztam és a megmaradt Tescos tejtárolózacskókba raktam bele.Semmit nem tettem hozzá.
2011. jún. 14. 09:46
 7/7 anonim ***** válasza:
koszi, holnap én is rakok, úgy gondoltam rendes zacskokba rakom, amugy ha le van fagyasztva megmarad benne a vitamin?
2011. jún. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!