Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hónaposan két alvás egy...

13 hónaposan két alvás egy nap? Nem sok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, a te babád 13 hónaposan 2-szer alszik? Nem baj, egészségére! Örülj neki, legalább több nyugid van. :) Az én kisfiam is 13 hónapos kora körül tért át az egyszeri alvásra. Ha ennyi alvásra van szüksége, akkor aludjon, nincs ezzel gond.
2011. jún. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém még 15 hósan is kétszer aludt. Miért volna ez sok?
2011. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha emiatt nem borul a napotok (mert pl. este későn tud csak a 2. alvás után elaludni), akkor csak nyugodtan.

Nekem a bölcsiben mondták, hogy kb. 16 hós korra kell áttérni a napi 1 alvásra (mondjuk az én fiam 9 hós kora óta csak 1x alszik...).

2011. jún. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a fiam tíz hónaposan tért át az egy alvásra,de ő mellette 12 órát aludt éjjel(nappal 2-3 órát).ha ennyi az igénye,akkor nincs gond.
2011. jún. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én szándékosan szoktattam az egyszeri alvásra, de csak mert a két alvás miatt fent kukorékolt fél éjszaka. Ő is érezte, hogy jobb így, hamar át is állt. Azonban, ahogy előttem is írták, ha tud este aludni, akkor nappal is annyit alszik, amennyire szüksége van.
2011. jún. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én 13 hónaposom is kétszer alszik. :)
2011. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tehetem még ma is többször alszom egy nap:D 20/f

bárcsak minden nap megtehetném:)

2011. jún. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!