Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! 8-9 hetes babanak...

Anyukak! 8-9 hetes babanak adtok vizet ilyen melegben szopin kivul, vagy eleg neki a szopi?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokak szerint elég a szopi..., az én fiam kapott vizet is, úgy tűnt, hogy inkább szomjas, mint éhes, mert utóbb, azért rendes mennyiségeket evett
2011. jún. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak szoptattam, majd mikor 3 hónapos lett,akkor kiegészítettem vízzel
2011. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A mi leányzónk pénteken lesz 8 hetes. A védőnő szerint adhatunk neki vizet időnként, mert segít a székletet is lazítani, volt ugyanis gondunk vele az első pár hétben. Azóta nagyjából beállt, nem tudom, hogy a víz miatt, vagy amúgy is beállt volna. Én mondjuk csak ritkán adok neki, pár naponta, hogy úgy látom, hogy szomjas lehet, de elvileg a szoptatás elég kéne, hogy legyen. Azt olvastam legalábbis, hogy pici korban még a tej kezdeti része vizesebb, az a szomjoltó. Nálunk szopi+tápszer van, nem elég a tej kezdetektől fogva és elvileg így sem kell víz, mert a tápszer is megfelelő kombinációban tartalmazza a folyadékot.

De, ha szomjas a babád, adj neki, és elvileg onnan is lehet tudni, hogy szomjas, ha be van esve a kutacsa. Nálunk ilyet még sose tapasztaltam, tehát nem gond, amikor egy hétig se kap vizet, mert nem igényel több folyadékot.

2011. jún. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pár napos korától adtam, naponta többször kínáltam és pár kortyot ivott :)
2011. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!