Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit csinál babátok...

Anyukák! Mit csinál babátok 11 és 4 között otthon, amíg nem tudtok sétálni a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Az én fiam 9 hónapos és nem nagyon van el egyedül.Mit,vagy mivel játszak vele?
2010. júl. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az erkélyen szoktunk pléden játszani, vagy pancsolni kismedencében.
2010. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi délig játszunk déltől alszik 2 ig!és 2 óra után már én sem bírok a fiammal mert menne ki de ugye nagyon meleg van!így próbálom kézségfejlesztő illetve dalólo dolgokkal lefoglalni kb 4 óráig!ajánlom a zenélő,daloló,mozgó kézségfejlesztős játékot az nekünk kezd bevállni mert leköti!
2010. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi lemegyünk, mert a panelban rosszabb. naptej, pelussal betakarás. Igaz, ő még kisebb, fekszik a kocsiban.
2010. júl. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom tavaly pont 9 hós volt.Én levittem mindig,csak bekentem naptejjel.Még szép barna is lett,télen is tök jó színe volt,idén meg már barnább nálam.De jó magas faktorúval kell bekenni,olyan 50-essel,és gyakran,hogy ne olvadjon le.
2010. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Udvaron bébimedencében pancsolt ennyi idősen napernyő alatt. Aztàn ebéd és 3 óra alvás. Mire felkelt,Uzsi és mehettünk ki sétálni. A nappaliban csináltam játéksarkot, ott játszottunk egy jó órát délelöttönként. Könyvet nézegettünk, hamar meg is tanult sok állatfajtát felismerni. Kb 10 hósan 10-15 félére mutatott rá, ha kérdeztem. Formabedobóztunk, én betettem félig a formát, ő meg belökte. Mászott elöttem, így kergettem èn is mászva. Guritottam labdát, azután tekert. Most igazán viccesek a nagy strandlabdák:) buborékot fújtam, imádta! Vettem egy nagy gyógylasztit, azon tornásztunk, kinlódtunk. Hàt igy telt anno a délelött. Most 20 hós a fiam.
2010. júl. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!