Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek milyen hamar mulasztotta...

Kinek milyen hamar mulasztotta el a glicerin boraxos ecsetelés babája szájpenészét? Egyáltalán hatásos volt vagy vmi mást kellet használni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
én kb. 1 hónapja küzdök vele.... biztos rosszul csinálok valamit.
2011. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mást nem nagyon tudsz használni, ez az egy van rá.

A lányommal 3 hónapot küzdöttünk vele, mire elmúlt, most 5 hónapos a fiam másfél hónapja kenem neki rendületlenül és eredménytelenül! Azt mondta a dokinénink, hogy ebben a melegben nem is nagyon fog elmúlni egy darabig, meg a pici folyton a szájába nyúlkál, ez sem használ neki! "megnyugtatás képp" azt mondta, hogy van olyan 1 évese aki már magának keni! Hát remélem addig nem fog kitartani!

2011. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akarok beleokoskodni, mert az én gyerekemnek nem volt, de hallottam, hogy a mi dokink ilyen makacs gomba esetén szájon át szedhető gyógyszert ír fel a kicsinek, valamint külön krémet a popsira is. Sőt úgy tudom szerinte ez a borax csak a nagyon enyhét múlasztja el, ha már a béltraktus is megfertőződött, akkor nem kifejezetten hatásos. Szerintem kérdezzetek rá az orvosotokra még egyszer.
2011. jún. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A makacs és gyógyszert igénylő szájpenész az amikor már tök fehér a gyerek szája belülről, olyan mintha befestették volna!

Amíg csak egy-két folt van, addig semmi szükség gyógyszerre, a szájpenész ha enyhe ha nem akkor is egy makacs valami, mivel gombás fertőzés. És pláne ilyen melegben a gomba gyorsabban szaporodik!

Szóval kenjétek rendületlenül!

2011. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!