Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó minőségű a Pampers active...

Jó minőségű a Pampers active girl bugyipelenkája?

Figyelt kérdés
Eddig két fajta Pamperst próbáltunk, de mindegyik katasztrofálisan rossz volt, folyt ki minden. Most bugyipelenkát szeretnék venni, a Pampers az árban a legkedvezőbb, de nem szeretnék megint pórul járni. Vélemények a pelusról?
2011. jún. 14. 15:24
 1/7 csill79 ***** válasza:
Mi most kezdtük el használni,mert katasztrófa a pelenkázás:)Állandóan hason akar lenni,így ezzel oldottam meg.Nekem tökéletesen bevált,de én eddig is papmers pelust használtam és nem volt gond,csak néha éjjel ázott át.
2011. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hibátlan!! Nekünk is gond már a pelusozás, de ezt fejenállva is rá lehet húzni, és bilizésnél is könnyen "mozgatható". A minősége pedig hozza a már jól megszokott Pampers minőséget.
2011. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha a "jól megszokott" Pampers minőséget hozza, akkor inkább nem veszek... Leginkább az ára, ami szimpatikus.
2011. jún. 14. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy mertem dicsérni, de nekünk kiváló volt mindig, és nem érezte a gyerek, hogy egy óriási bugyor van rajta. A többi pelus sokkal vastagabb, de nekünk nem szívtak attól még jobban. Ha az ár számít az más.... Kifolyni nekünk egyik se folyt (Huggies, Libro, DM-es se), ha nem fényévig hagyom rajta, márpedig nem pácolom a gyerek spórolás miatt, de természetesen 2cseppért se szedem le... Ez csak az Én véleményem volt.
2011. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már bánom, hogy felpontoztam az első válaszodat. Gorombáskodni meg gúnyolodni nem ezen az oldalon kell. Nekem egy pelusnál minimális elvárás, hogy ne csak egy órát bírjon ki, azaz hogy ne folyjon ki egy óra viselet után, mint a Premium Care, és ne kelljen emiatt napi 3x-4x átöltöztetni a gyereket. De minden pelus más felépítésű, ezért érdekelne, hogy a bugyipelusa jobb-e, mint a Pampers többi terméke.
2011. jún. 14. 17:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom! Soha nem gúnyolodtam senkin! Én nem rád gondoltam, hogy nem cseréled a pelust a gyerekeden, hanem álltalánosságban megállapítottam valamit. Gondolom, hogy ha érdeklődsz a téma iránt nem áztatod a gyermeked. Nekem meg most ment el a kedvem, hogy bármire reagáljak/válaszoljak. Köszönöm, hogy ily kedves voltál velem, és a rosszat láttad bennem. Üdv
2011. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kisfiam van és a active boy-t vettük egyszer! Soha többé!!!Egy kis pisi bele és már csüngött is a térdéig libegett össze vissza :-S Én egyébként libero párti vagyok,sőt most vettem a DM saját márkását(van 4db-os kiszerelés) és meglepődtem hogy milyen jó :-)

Üdv.A

2011. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!