Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell hasznalni a szelcsov...

Hogy kell hasznalni a szelcsovet? Meddig kell bedugni es meddig?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon csikarja a babát és nem jön ki a szél, akkor a szélcső vékonyabb végét picit krémezd be, és dugd a baba fenekébe kb. 1 cm-re. Sokszor csak puki jön, de többségében kaki is. Volt, hogy a csövön is folyt a kaka, de volt, hogy kihúztam és utána nemsokkal jött ki neki. Volt, hogy naponta alkalmaztuk, és nem szokott rá, azért csak óvatosan!
2011. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig ütközésig dugtam, orvos javaslatára, persze óvatosan. volt vagy 3 centi is. Kennd be a végit kenőccsel, hogy könnyen csússzon és lassan tologasd befele a kívánt hatás, puki vagy kaka eléréséig. Egy ideig nekem is kellett alkalmaznom a kaka miatt, de nem szokott rá. Kb 2 hónapig napi rendszerességgel, aztán végre megtanult egyedül kakálni.
2011. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk próbléma volt a kakilás,de én a szélcső helyett lázmérővel csináltam,és normaflort adtam neki.
2011. jún. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon hasfájós volt a babám. :(


A vékonyabbik felét bekrémeztem popsikenőccsel, majd 1-2 cm-re betoltam. Szinte pár másodperc és olyan pukizásokat eregetett, hogy hajaj. :)

Jó fél éves koráig használtuk naponta akár többször is ha láttam, hogy húzkodja a lábát a hasához és nyöszörög.


2 éves és bilizik :) kakihoz külön kéri már 1 éves korától, ülve könnyebben kinyomja mert a pelus sem tartja fenn.

2011. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!