Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen az első olyan cipője...

Milyen az első olyan cipője babádnak, amiben már JÁR? Adnátok ötletet, milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, nem tutyi, mamusz, meg zokni. Nemsokára elindul kislányom, 11 hónapos, de asztal, szekrény mellett megy, és amint járni fog, szeretnék neki olyan cipőt venni, ami "egészséges".
2011. jún. 16. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
A siesta nagyon jó,de a Deichmannba nagyon jó egészséges és nem drága cipők vannak.
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,a honlapjukon megtudod nézni.
2011. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is 11 hónapos már megy és superfit cipőink, szandánk van, meg vagyok vele elégedve nem gondolom hogy ennél jobb kellene úgyis csak kinövi és megfizethető.
2011. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jó cipő olyan, amiben érzi a talajt, mert ők még ilyenkor a lábujjaikkal "kapaszkodva" járnak. Tehát a puhatalpú cipőket szokták ajánlani, amit könnyen meg tudsz hajlítani a kezeddel, márkától függetlenül.
2011. jún. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

fiamnak ilyen volt

2011. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is Siestát vettem, minimális a harántemelő benne.

De nagyon szuper a Deichmann-ban az Elefanten is!

Szandit Superfit-et vettem, de lehet, hogy kicsit elhamarkodott volt... Szerintem nem fogja elég magasan a bokáját, így muszáj lesz venni vmi mást.

2011. jún. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

15 hónapos a lányom. Az első cipőnk siesta volt és most a szandálja is az. Pont a múlthéten voltunk vissza az ortopédián és rákérdeztem az orvosra, hogy ő mit is javasolna leginkább. Azt mondta, hogy minden gyártónak az a célja, hogy eladja a termékeit, de! Az a lényeg, hogy a gyereknek tartsa a sarkát és bokáját, no meg legyen benne haránt emelés! Bent a lakásban, meg ha ki tudod tenni udvarra, a legegészségesebb, ha mezítláb jár.

Hidd el, érdemes utána járni a cipő-szanda kínálatnak, mert 3-5.000.- ft eltérés is lehet közte.

Én még eddig sajnálatos módon mindig lecsúsztam a jó Deichmannos dolgokról:(

2011. jún. 17. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi puhatalpú cipőt vettünk, Liliputit. Abban érzi a talajt, és elvileg az a legjobb. :)

[link]

2011. jún. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!