Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ruhája volt az első...

Mennyi ruhája volt az első pár hétben a babádnak?

Figyelt kérdés

A ruhák alatt értem a bodyt,rugit,csecsemőnadrágot,garnitúrákat,kisruhákat(lányoknál :D),stb


Köszönöm a segítségeteket


2011. aug. 27. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor megszuletett,akkor mindenkitol ruhakat kapott,szval volt egy nagy zsaknyi bebi ruha.
2011. aug. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A gyakrabban viselt holmikból (body)4-6 db elég. A levegőztetéshez szükségesek,(kabátka,gatyó) esetleg hálózsák 1-1 darab.

Mivel hetente akár több centit is nőnek, valamint azért mert nem igen piszkolják be magukat ebben a korban,-kivéve a pelus baleseteket-tapasztalatom szerint elég ez a mennyiség.Én azért kimenőnek (pl. vendégség, doki) egy(!) garnitúrát fenntartok, hogy mégis..

De ha Te nem akarsz naponta kilögybölni egy bodyt akár a fürdővízben, akkor tarts egy heti váltást.De ekkor számolnod kell azzal, hogy a mosógépben károsodnak a rucik.Egy pisi folt nem ér meg 1 órai mosást x fokon.

2011. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi is kaptunk elég sok ruhát, de igazából van olyan is, amit sose vett fel és kinőtte, hiszen állati gyorsan nőnek. :) Nekünk volt kb. 10-15 rövid ujjú body, 5-10 hosszú ujjú. Tavaszi baba, úgyhogy utóbbiak inkább csak éjszakára kellettek. Rugdalózó 5-6 db, az így nyáron max. hűvösebb éjszaka kellett. Néhány zokni, egy kis kantáros nadrág.

Nekünk lány, de én kisruhának nem látom értelmét egy pici babánál, mert 1 perc alatt az egészet felgyűri a nyakába.

Aztán mivel eleve kis súllyal született a babánk, jópár ruhája eleve nagyobb méret volt, mint ő, azok közül sok most is jó még rá, de már van pár darab, ami kinövésre került.

4 hónapos leányzó anyukája

2011. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!