Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Muszáj büfiztetni a babát...

Muszáj büfiztetni a babát szoptatás után?

Figyelt kérdés
6hetes a kislányom, úgy vettem észre h elsősorban akkor bukik, ha büfiztetve van....büfi nélkül is jön vissza néha tej, de nem olyan sok...szerintetek?
2011. jún. 16. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Pontosan akkor bukik,amikor büfizteted,vagy utána x idővel?
2011. jún. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem muszáj... csak megfulladhat ha nem büfizteted, felnyomja a kaját a bent maradt büfi és... :S

megéri kockáztatni?

szopi után 20 percig legyen a válladon, közben finoman ütögesd a hátát

2011. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem büfiztetsz és nem jön ki a levegő, amit evés közben lenyelt, akkor fájhat a pocakja. Büfiztetni nem muszáj, de szerintem szükséges.
2011. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az esti szopi után mindig elmaradt a büfiztetés, mert lényom nagyon mélyen bealudt. De ettől függetlenül azért kell a büfiztetés, mert ők még maguktól nem tudnak felülni, hogy egy jót büfizzenek, és gondolj csak bele, ha egész nap nem jöhetne ki neked sem a levegő...hát lenne ott hatalmas hasfájás és szenvedés.
2011. jún. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

nem hasfajos kislany, ha nem bufiztetem, akkor tavozik a levego pukival, hasfajas nelkul...


kedves elso, igen, pontosan bufi utan/kozben bukik... amikor nem bufiztetem nagyon jol elvan...


persze egyetertek, h nem eri meg kockaztatni h megfulladjon, csak tudni szerettem volna a velemenyeteket, h mas is van-e igy ill. h mindannyian bufiztettek-e...koszi a valaszokat...

2011. jún. 16. 12:47
 6/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális, hogy büfi közben bukik, a levegő nyomja fel a tejet. így pláne azt mondom, hogy igen, kell büfiztetni!
2011. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha büfiztetés közben bukik,akkor rosszul tartod,rosszul büfizteted!
2011. jún. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

rendben, fogom bufiztetni ezutan is, eddig is bufiztettem es nem hiszem h rosszul tartom kedves utolso...a vallamra fektetem es a karjai hatra lognak...(bar ujabban mar inkabb feltamaszkodik a kis konyokevel es tartja a fejet hetyken :))

koszi megegyszer mindenkinek...

2011. jún. 16. 13:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi is bufiztetunk, kivéve az esti etetésnél nem, mert abba mindig belealszik. Eleinte bufiztettuk ekkor is, de csak felébredt és sírt, nehezen aludt vissza. Úgyhogy hagytuk aludni. Még semmi gond nem volt a 4 hónap alatt, ha pedig mégis zavarta a bofi, úgyis felébredt és "szólt".
2011. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy szoktátok tartani a babát, hogy büfizés közben ne bukjon?
2011. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!