Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell megcsinálni a...

Hogyan kell megcsinálni a Nutritont úgy, hogy ne legyen csomós?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak tápszeres, a következőket próbáltam: 37-40 fokos vízben a tápszerrel együtt összerázni, ugyanilyen hőfokú vízben kanállal keverni, u.ilyen hőfokúban külön elkeverni, akkor a port sikerült, de hozzáadni a tápszerhez nem, mert csomóban maradt, forró vízben elkeverni külön hozzáadni, csomós maradt a tápszerben, külön adni a babának, egy kicsit sem evett belőle.
2011. jún. 16. 14:20
 2/8 poci-maci ***** válasza:
100%

szia nekem ugyan ez a problémám volt csak a milupa arel!

Én össze kevertem norm hőfokon a tápot a vízzel és leszűrtem amit kimondottan csak erre használok m.a szűrővel 1 bögrébe.

Utánna kiöblítettem az üvegét és a szűrt tápot visszaöntötem bele! :)

2011. jún. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig úgy csináltam, hogy elkészítettem a tápszert majd bele a sűrítőt, rázztuk, kanállal kevertük, majd ezután átszűrtük és újra. Teljesen az agyamra ment. Majd jött a nagy ötlet és botmixer habverő részével "felvertem"! :o) Kimértem a tápszert bele a sűrítőt rá a vizet botmixerrel összekevertem és mehetett a cumis üvegbe!
2011. jún. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húú, anyukák, köszönöm, nagyon kreatívak vagytok. :) Nincs habverős botmixerem, de habverővel fogom kavarni, hátha bejön. Ha nem, akkor szűrögetnem kell. Vagy már megint váltanom, most AR tápszerre. :(
2011. jún. 16. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok az AR tápszer is ugyan ez a történet, anno mi is próbálkoztunk azzal is! Szerintem robotgéppel is menni fog! Majd azért írj, hogy sikerült-e! :o)
2011. jún. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a tejhabosító jött be. :)Először felrázom, hogy ne tapadjon az üveg aljára. Aztán mehet a kavarás. Nagyon jó, pillanatok alatt feloldódik.
2011. jún. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na a tesztelésem szerint nekem az jön be, hogy egy kicsit melegebb a víz, és ahogy utolsó írta, felráztam, utána kevertem. Még mindig nem volt tökéletes, de sokkal jobb, mint eddig, utána még szűrtem kicsit, kanállal átnyomkodtam a szűrőn, és így jó. :) Csak időigényes. De sebaj, mindent a gyermekeinkért. :)

Köszönöm még egyszer.

2011. jún. 16. 16:12
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja igen, és köszi az AR tanácsot is, nem váltok akkor fölöslegesen.
2011. jún. 16. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!