Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha a anyatejes babám 2...

Baj, ha a anyatejes babám 2 hó alatt megduplázta a születési súlyát (2800)? Mit tegyünk?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Sőt! Ez a normális!

Szoptasd sokáig ,amíg csak van tejed!

Az én gyerekeim is anyatejes babák voltak, híztak is rendesen. Szép kis kerek golyófejű babák voltak. :-)

2011. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel kis súllyal születtet, ez teljesen normális!
2011. jún. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Ezt ki mondta neked? :)

Örülj neki, nagyon szépen evő baba!

Ne tegyél semmit, csak etesd szépen úgy, ahogy eddig, ahogy ő kívánja. Az én babám is majdnem megduplázta a súlyát az első hónapban. Most 3,5 hónapos, elérte a 7 kilót és a 65 cm-t és nem kövér baba, csak kis izmos.

2011. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ez a parám. 3240g-al született a kisfiam 2 hósan 6600g most 6 hósan 1050g. Ő is csak anyatejes volt ill. még most is. A doktornő és a védőnő is azt mondta hogy mivel anyatejes nem baj, ha tápszeres lenne akkor csökkenteni kellene az adagját.
2011. jún. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél???örülj neki!!
2011. jún. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel picike volt, behozta a lemaradását. (talán előbb is született) a 4 hónap csak egy ökölszabály.
2011. jún. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj? nem értem a kérdésedet...

lányom koraszülött lett 42cm és 1980g-al. most tíz hónapos és 74cm és 9 kiló. 5 hónapos korára megháromszorozta a súlyát.

a babák annyit vesznek el amennyire szükségük van, annyit esznek tehát amennyi nekik kell.

2011. jún. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!