Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen súlygyarapodásra lehet...

Milyen súlygyarapodásra lehet számítani a Babámnál, ha 2 hónaposan már megduplázta a születési súlyát?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Majd lelassul a gyarapodás üteme.Ne aggódj.
2010. nov. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a kiindulási súlytól is számít. Az én fiam is megduplázta súlyát, mire 3 hónapos volt, 3740 grammal született. Aztán 6 hós korára elérte a 9,5 kilót és ezt tartotta 11 hós koráig, akkor megint hízott lassan. Most 14 hós, 12 kiló. Szépen lelassul a hízás.
2010. nov. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez annyira változó,de az én kislányom 2980 grammal született, 6 hónapos koráig a heti 30 egy alkalom kivételével mindig megvolt,most 8.5 hónapos és lelassult a hízása,most 9260 gramm és ált 3 hét alatt fél kilót hízik.
2010. nov. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kislányom 3700g-mal született, és 2 hónaposan volt 7430 g. Nagyon bízom benne, hogy most már lassabb lesz a súlygyarapodás, mert ha elkezdek számolni...;-)
2010. nov. 8. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!