Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mások babája is frontérzékeny?

Mások babája is frontérzékeny?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám egész éjjel nyűgös volt és már nincs más tippem, mint az időjárás-változás. Főleg a szelet utálja.
2011. jún. 18. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj, de még mennyire! Nyűgös, sírós, csak kézben jó olyankor, kevesebbet alszik éjszaka. 3 hónapos ő is. Érdekes, hogy mindig 1-2 nappal megelőzi az időjárást a nyűgösködése.
2011. jún. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Húú megnyugodtam!Az én 3 és fél hónaposom is nyügi volt éjjel,és most is.
2011. jún. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 8hónaposom is tegnap óta nyűglődik, mindig megérzi az időjárás változását :) Mondom neki, "kis élő meteorológiai állomásom" :) Ilyenkor nincs el egyedül, állandóan "búg", foglalkoztatni kell :) Holnap hideg lesz, kitartás!
2011. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, de mennyire!

Mióta van ez a dögmeleg, melegfront, lehűlés, szél, hidegfront, teljesen zizi szegénykém. Jól elvan, de nehezen alszik, keveset eszik és most felébredt ismét már második éjszaka enni. Hetek óta végigaludta az éjszakát 9-től 4-5-ig és most igényli az éjszakai evést, nappal meg alig eszi meg a szokásos adagja felét.

13 hetes a babám.

2011. jún. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám aludt egész éjjel, de akkor még nem közeledett a front.Ha jön a hidegfront, előtte nyűgös, olyankor semmi nem jó.Amikor a múltkor volt egy nagy vihar villámlásokkal, és hirtelen 10 fokot hűlt, akkor úgy sírt, hogy alig bírtam megnyugtatni.Amit még nagyon utál, az a szeles idő.Hiába vagyunk itthon, hisztis.Ő is nagyon megérzi a változásokat, de ha már ideért a front, megnyugszik.Az a szerencsém, hogy csak nappal nyűgös, az éjszakáit nem zavarja.Ma is fél 6-kor kelt, este fél 8 óta.Addig még csak nem is nyöszörgött.
2011. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen az én babám is (az egyik az ikerpárból) "előrejelzi" a változást, aztán amint ideér a szél vagy a vihar, elcsendesedik szegénykém. Érdekese ezek a gyerekek, mert a másik babám viszont nagyon nyugodt, mit neki időjárás... :-)
2011. jún. 18. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
8hetes babám tegnap óta nyűgös,nyafog,csak kézbe akar,alig alszik,semmi nem jó,hamar fel kelt éjjel pedig este 8-9től 4-5ig alszik folyamatosan már.
2011. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!