Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek frontérzékeny a babája,...

Akinek frontérzékeny a babája, hogy telik a mai napja?

Figyelt kérdés
15 hetes kislányom egész nap nyűglődött, most sikerült elaltatnom végre. Az ebédnek is csak a felét ette meg...:(Másnak is rosszul telik ez a nap?
2011. okt. 7. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Féléves a kislányom és dettó...
2011. okt. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
El van tolodva a nap nagyon. Eleve erzekeny a fiam a hidegfrontra, mar napok ota nyugos. Ma ejszaka alig aludt, volt egy ket oras szunet is. Es nem tudott delelott elaludni, csak egykor, most fog ebredni. Igy csak egy alvas lesz ma. 8 honapos egyebkent.
2011. okt. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
4 hós a fiam, és nyűgösen telik a nap, bár elég bágyadt is :) Szóval ennek a kettőnek a keveréke. :)
2011. okt. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves, ő már nem nyűgös ilyenkor, viszont fél 2 helyett negyed 4-kor aludt csak el. Kíváncsi vagyok, meddig bírja...
2011. okt. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam ezt az időt "szereti", a frontérzékenysége abban nyilvánul meg, hogy nagyon sokat alszik.

Múlt éjjel fél 10-től reggel 8-ig aludt (pedig éjjel 1* kelni szokott inni), most meg már 3 órája alszik.

Nyűgös a melegfrontnál szokott lenni.

2011. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A lányom 6 hónapos, délelőtt aludt kétszer 1 órát, pedig sosem szokott. Este sem ébredt fel (8-tól fél 7-ig aludt). Viszont délután már nem volt hajlandó aludni és kicsit nyűgösebb.
2011. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek! :) Az éjszaka még nem volt gond, átaludta. Most délutánra helyrejött a kaja is, de egész nap csak 2x fél órát aludt! :( Most megyünk fürdeni,mert már apukája kezében sincs nyugton! :)Szép hétvégét Mindenkinek!
2011. okt. 7. 18:22
 8/10 anonim ***** válasza:

Helyzet, mit a 16:23-nál.

Szerencsére :)

2011. okt. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antus ***** válasza:
Sziasztok! Nálunk borzasztó volt a mai nap. 1 éves 3 hónapos. Tegnap este folyamatosan forgolódott, ringatnom kellett, máshogy nem aludt vissza. Ma meg semmi nem volt jó Neki. Nyafogott, sírt, hisztizett. Én is sírtam a fáradtságtól. Délutánra visszatért a régi kislányom. Furcsa, mert azután javult a helyzet, hogy kivittem sétálni a hidegbe. Jól felöltöztettem és az ölembe fogva megkerültük a házat. Lenyugodott.
2011. okt. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyukám is elvitte délután a kislányomat sétálni, elkezdett esni, na ő akkor azon aludt el,h az esővédőn kopognak az esőszemek...:) A délután tényleg jobban telt nálunk is! :)
2011. okt. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!