Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak cicifüggő babák? Ha...

Vannak cicifüggő babák? Ha igen mennyi idősek, és meddig normális eze az állapot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem cicifüggö a babám de a férjem 2 és fél éves koráig kizárolag cicin élt attól függ milyen a te hozzáálásod az egészhez.Ha nem zavar hadd szopizzon ameddig csak akar.Boldog babázást
2009. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az én lányom is cicifüggő volt,ugy szokott le 4 éves kora után ,hogy himlős lett és nehogy a cici is himlős legyen,addig nem szopott-igy teltek a napok,amit elég rosszul viselt,de kibirta.Azután már meg is értette ,hogy nincs tovább cicike.Jocskán hisztizett mikor rájött a szopás utáni vágy.
2009. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 2 hónapos koráig az volt. Magától leszokott. Néha hiányzik is csak úgy összebújni... :)
2009. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És az ilyen csöppségekkel milyen egy nyaralás?
2009. márc. 23. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ám. A kisfiam 1 éves és hallani sem akar arról, hogy ne szopjon, amikor épp kedve óhajtja. Ha nem hagyom, úgy ordít, vörösödik a kis arca, hogy az elviselhetetlen. Eszik már mindent, tehát nem éhségből szopik. Fogalmam sincs, hogy fogom leszoktatni. Felőlem szophatna akár 3 éves koráig is, csak nem bármikor, hanem mondjuk esténként... Nyaralást nem tervezünk még, de szerintem ugyanúgy lehet vele nyaralni, mint akik egy pár hónapos csecsemővel indulnak útnak.
2009. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!