Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, pár napja a...

30 hetes vagyok, pár napja a mellem alatt feszül a hasam, néha úgy érzem majd ki csattan, ez normális állapot, pl nő a hasam, vagy mi okozhatja? Van másnak is igy?

Figyelt kérdés
Nem görcsölök,a baba is mocorog szépen,ez idegesit,mert nem tudom ilyennek kéne e lennie?Néha olyan érzés mintha a bőrőm is zsiborogna.KÖszönöm.
2010. márc. 8. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
U.ezt érzem! Ma vagyok 30 hetes.
2010. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:-))Akkor lehet ez ennek az időszaknak a tünete lenne?
2010. márc. 8. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Csütörtökön leszek 30 hetes, de én lent érzem ugyan ezt amit Ti. Faros a babám, lehet, hogy azért van nekem odalent ez a feszülés? :) Ma egy hete voltam orvosnál, minden rendben talált, így nem aggódom annyira.
2010. márc. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is voltak hasonló gondjaim a 30. hét környékén, de a legrosszabb és legijesztőbb az volt, amikor még bele is nyilallt balra a mellem alatt, néha meg sem mertem mozdulni egy-egy ilyen "késdöfés" után. Ehez társult még a gyomorégés is. Már meg voltam ijedve, hogy valami baj van, de a 34. héten az Uh-n kiderült, hogy csak a pici "rendezkedett" odabennt: amikor a doktornő megnézte az Uh-n a fájó/szúró pontot viccesen megkérdezte: Nem nyomja ez a kis fenék azt a gyomrot? Azóta már kicsit lejebb van a popsija, így a gyomorégés és a szukálás elmúlt, de a viszketés és a furcsa zsibongás megmaradt.

37 hetes kismama

2010. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi:-)Pont ezt mondtam az este a férjemnek,hogy nem a popsiját dugdossa itt ki ennyire,és fesziti magát,mert mindig egy helyen érzem ezt.
2010. márc. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!