Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Testvérkocsi: MacLaren Twin...

Testvérkocsi: MacLaren Twin Techno vagy Peg Perego Aria Twin (2011-es modellek)?

Figyelt kérdés

Van valaki, aki a kérdésben említett testvérkocsik valamelyikét használja?

20 hónap korkülönbség van a gyerkőcök között, és nem tudok dönteni a két márka között. A MacLaren-t mindenki isteníti, "trendi", de elég borsos az ára, míg a Peg Perego Aria Twin kb. 50 ezer Ft-tal olcsóbb, és a funkciói, súlya, stb. szinte ugyanolyan. Köszönöm a válaszokat! G.


2011. jún. 18. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Mclarenben lehet ujszulott is? A Phil&Teds-t ismered?
2011. jún. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy ket kisgyermekrol van szo? Mert akkor a maclaren megteszi. De utananeztem, abba nem tudsz ujszulottet tenni. Es varosi kocsi mindketto, nem mezei setara valok.
2011. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok tesókocsit végignéztem, mire döntöttem. A peg perego klassz, de kicsi, eredetileg én is azt akartam venni, amíg bele nem próbáltam az akkor még csak másfél éves lányomat, aki nem duci, átlagosan magas, de nagyon nem volt neki kényelmes. Egy fél napot töltöttünk kb. a Brendonban, hogy mindenféle modellbe belepróbáljam a kölköt. :-) Végül kettő tetszett: az ABC design és a Babywelt, végül ez utóbbi mellett döntöttünk. A hátsó ülés teljesen vízszintesig dönthető, az első 45 fok alá - fontos volt, hogy dönthető legyen, mert még a nagyobbom is szeretett elaludni a babakocsiban. Kétévesen még extra jól elfért benne aludni is, most már hároméves lesz nemsokára, már nem babakocsizik, de még simán kényelmesen belefér.

Mindenképpen olyat válassz, ahol egymás előtt vannak az ülések, ugyan hosszabb kocsi, de a szélessége olyan, mint a normál babakocsiké és beférsz vele a boltokba, bankba, stb. Egymás melletti üléses kocsival egy barátnőm nagyon sokat szenvedett, szinte sehová nem tudtak bemenni, ráadásul kénytelen volt sokszor a járda helyett az úttesten közlekedni, mert keskenyek a járdák.

Az ABC design is, a Babywelt is viszonylag nagy súlyú kocsi, de nagyon strapabíró, kérdeztem a babakocsiszervíz véleményét is, azt mondták, ezekkel a márkákkal nem szokott baj lenni. Az én tapasztalatom is ez, semmi gond nem volt vele soha, alul meg akkora bevásárlókosara van, mint egy kisebb autó csomagtartója. A heti nagybevásárlás a piacon simán elfért benne. :-)

2011. jún. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!