Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan segíthetnék a babámnak,...

HOgyan segíthetnék a babámnak, h ne legyen állandóan náthás?

Figyelt kérdés
Nem is igazán náthás, de van az orrában váladék. Szívom, meg tengervízzel fújom, de semmit nem segít. Ez megy vagy 7-8 hete. Hiába mondom a gy.orvosnak, nem segít. Ti tudnátok ajánlani vmit? Akár vmi homeopátiás készítményt, vagy vény nélküli szert. Éjszaka is szörcsög szegény.
2009. márc. 23. 16:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi is ezzel küszködünk!Kiváncsi vagyok a válaszokra.

Mennyi idős a babád?

2009. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Orrsparay+gyakori orrszívás tovább.Amíg taknyol Cebion+Sinupret csepp 3*15+gyakori szellőztetés,párologtatás.Ha már jobban lesz heti 1 Oscillococsinum pellet.Ha már kap kanas ételt sok gyümölcs,sok folyadék. Orrszívásnál az egyik lyukat szívni és addig a másikat befogni,lehetőleg függőleges helyzetben legyen a baba.
2009. márc. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idős a babád?

Én voltam 2 hónaposan manómmal Heim Pálba ez miatt,szűk az orrjárata,könnyebben megtapad az orrváladék,ez okozza a szörcsögő hangot,napi 3x max sterimar,és orrszívás,és kinövi.8 hós néha most is előfordul,de már ritkul a dolog.Nem tudom nálatok milyen,azért ne hagyd annyiban,jelezd a dokinak,bár a ki háziorvosunk is csak annyit mondott allergia,majd kinövi,de azért jó volt ott a megnyugtatás,mi a sürgősségire mentünk.Nálunk olyan hangja is volt a légvételének ,mintha asztma-féle lenne,elég ijesztő volt,ezért mentünk oda.

2009. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Hét hósak vagyunk. Ma vettem egy homeos szert, a neve Meditonsin. Egy újságban olvastam róla, jó megfázásra is sok más mellett. A gyógyszerésztől kértem tanácsot, aki nem mert erről mit mondani, mert homeos. Viszont javasolta, h menjünk fül-orr gégészhez, vagy akár homeos orvoshoz. Hát hívtam az utóbbit, egyenlőre kinyomott...még próbálkozom.

A szűk orrjáratra már én is gondoltam. Remélem megnyudoghatok végre, ha sikerül felvenni a kapcsolatot a szakemberekkel.

Azért ez felháborító, nem? Mármint, h a gy.orvos ennyire tojik az emberre. Én errefelé még jót nem hallottam róla. Úgy tűnik, csak magamra számíthatok.

Köszönöm a segítségeteket!

2009. márc. 24. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük sikerül beszélned a dokival,mondjuk a gégész sem rossz megoldás,oda sem kell beutaló,hát elég elkeserítő,hogy sokszor egy vállrándítással elintézik,holott,lehet semmi komoly,de ezt ők szépen el tudnák mondani az amúgy is aggódó,ideges anyukának,aki persze hogy félti a babáját.Mi ezért mentünk Pestre,ott valahogy megbíztam az orvosokban,igaz mondták,ha nem bízom a gyerekorvosban,le kell váltani,de nem zavartak el,megvizsgálták,gyorsan is,merthogy pici volt.Mielőbbi megoldást,és jobbulást a babádnak.Utolsó.
2009. márc. 25. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet, furán hangzik, de elvittem a háziorvosomhoz. Írt is fel a nevemre babás gyógyszereket. Visszarendelt egy hét múlva-a gy.orvos sosem rendel vissza.

Reménykedem, h minden rendben lesz. Piros a torka, duzzadt az orr nyálkahártyája.

2009. márc. 25. 12:32
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez volt a legjobb megoldás,reméljük semmi komoly.
2009. márc. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!