Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor bújik a fogacska, és...

Amikor bújik a fogacska, és emiatt állandóan sírva ébred éjjelente 628-szor, mit tehetnék, hogy nyugodtabban aludjon? Hogyan segíthetnék még a babámon?

Figyelt kérdés
A Viburcol kúpot próbáltuk. Első éjjel jó volt (lehet, h nem is a kúptól) a második katasztrófa. Ma este nem mertem Neki adni, mert olyan piros lett ma délelőtt az egész feneke, még sosem volt ilyen. Arra gondolok, hogy lehet a kúptól? A Chamomilla homeos bogyót kapja. Holnap kapom meg az Activátort, és borostyán lánca is van. A Dentinox gélt nem próbáltuk, kicsit idegenkedem a lidocain miatt. Mit tehetnék még, hogy könnyebb legyen Neki?
2009. jan. 4. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ne idegenkedj a Dentinoxtól, rá van írva hogy egy nap csak kétszer lehet bekenni az ínyét. Nálunk is elég éberek az éjszakák, de amikor látom hogy nagyon fáj a foga, elalvás előtt bekenem az ínyét, és akkor tud aludni pár órát, de a Dentinox hatása addig tart egyébként amíg kábé elalszik, nem nagy dózis. Nálunk még nagy vígasz a cici is...
2009. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! A Dentinox gélt ajánlom. Nekünk bevált max.3x lehet egy nap.Én a harmadikat lefekvés előtt adtam.A Chamomilla bogyót én is adtam, az is jó volt.

A lánc és a Viburcol kúp nem volt hatásos.

Sokan fájdalomcsillapitót adnak, nem tudom pontosan melyiket, de biztosan megírják.

Bocsi, hogy nem tudtam sokat segíteni.

2009. jan. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia lánc nekünk jó volt, de ha ilyen sokszor ébred adj neki lefekvés előtt nurofent semmi baja nem lesz alszik majd...én ilyenkor adtamneki 5 egymást követő éjjelre v panadollal felváltva...semmi bajuk nem lesz tőle...popó nem kúptól piros hanem már mindjárt kint a fog:)
2009. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én fiam is ezzel küzd :(( na meg én is :)

De nálunk halljátok SEMMI nem hat!! Se Nurofen,se hoemós bogyók,a dentinx szerintem kukába való...

Viburcol kúp nekünk is csak első éjszaka segített :(

Én már nem tudom mit kezdeni.

2009. jan. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi a tippeket! Tegnap este adtam Neki Nurofent. Hát nem volt sokkal jobb a helyzet. Az éjszaka első felében talán valamivel nyugodtabban aludt. Szopizik 3-szor is minden éjszaka, mert a cumi általában nem elég Neki. Csak azt nem értem, hogy mikor reggel 7 körül fel-felsírt, akkor csak cumit kapott, és még visszaaludt kb. 1 órára, utána pedig jókedvűen, gagyarászva ébredt...

Kellemes napot kívánok Nektek!

2009. jan. 5. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!