Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok mitol lehet...

Mit gondoltok mitol lehet egyes babaknak olyan aranytalanul nagy feje?

Figyelt kérdés
egeszseges ertelmes semmi baja de olya nagy feje van a testehez kepest.
2011. jún. 19. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Minden baba feje nagy a testéhez képest.
2011. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Felnőttek között is vannak nagyfejűek, normálfejűek és kisfejűek. Babák között is. Nincs ebben semmi. Különbözőek vagyunk.
2011. jún. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak hatalmas a buksija a testéhez képest.Kérdeztem a dokit,azt mondta,hogy majd "összenő".Hát remélem igaza lesz,mert most nagyon jól neki ha sapka van rajta.
2011. jún. 19. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

genetika elsősorban- vannak nagyfejűek, kisfejűek stb...

de persze az is lehet, saját gyerekeimből kiindulva, hogy annyira intelligensek és fejlett az agyuk, hogy kisfejben nem fér el.

De amennyiben megint a terhesvitaminokra akarsz kilyukadni, felvilágosítalak, ez mindig így volt, onnan tudom, hogy régen volt kötelező katonaság és nem egy embertől, ma már 60-70 évesek hallottam, hogy nem volt nekik sapka mert akkora nagy volt a fejük. És 60-70 éve nemhogy terhesvitamint nem szedett az anyjuk, de oda sem figyelt a terhességre.

2011. jún. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
08.04 vagyok.12.hétig szedtem terhesvitamint,mert hamar öregedett a lepényem...és mégin nagy a buksi.
2011. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Nem értek egyet veled kedves első, nem minden baba feje nagy, az én lányomé nem az, és nem azért mert az én lányom...


Viszont láttam már tényleg irgalmatlanul aránytalan nagy fejű babákat picinek. Később idővel biztos változik de kicsinek nagyon nagy fejű az biztos!


Az okot nem tudom, talán genetika talán már, régen a tápszerre fogták bár ebben is van valami, tanácsadásra bemenve ránézésből is meg lehet mondani melyik tápszeres...

2011. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez butaság amit írsz utlsó,az én lányom pl anyatejes és nagy a buksi!!!!A mai tápszerek egyébként közel sem hasonlítanak a régiekhez,amiben lehet tényleg volt valami...
2011. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a régiekről írtam te a mostaniakról nem értem mi itt a butaság... Szerintem nagyon jól írtam csak épp kötekedős kedved volt, ja és ha elolvasod írásod ugyan azt írtad le mint én...
2011. jún. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocs!Benéztem,azt hittem,hogy arról írsz,hogy most ha bemész tanácsadásra.....még egyszer bocs!
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat! egyebkent nem gondoltam semmire csak kivancsi voltam hogy ti mit gondoltok errol. az enyemnek sincs nagy feje. 4 honapos kora ota tapszeres es terhesvitamint se kaptam. nem lehet hogy esetleg osszefugg a szuletesi sullyal?az enyem 2.50-el szuletett es kisfeju.
2011. jún. 20. 06:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!