Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van még másik olyan kisgyerek,...

Van még másik olyan kisgyerek, aki 1 évesen is képes egész nap ordítani?

Figyelt kérdés
Sokszor már úgy érzem, nem bírom. Igyekszem a legtöbbet vele lenni, de amikor így is egyfolytában üvölt, már néha lerakom a szobájában és otthagyom egy kis időre. Nincs semmi konkrét baja, nem valami miatt ordít. Egyszerűen mindenért. Most az a baja, hogy elvettem tőle az egyik (porcelán) poharat, és helyette a műanyagot adtam oda. A családunk többi tagja, akik persze nyilván nincsenek egész nap vele, vagy csak időnként látják, sajnálják, hogy hát igen, ragaszkodó a kis drága... Normális dolog ez? Más gyerek is képes egész nap üvölteni?
2009. márc. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen, van; a szomszédunk! 1,5 éves kislány és egész nap (de tényleg egész nap!) ordít! Szerencsére, az én gyerekemmel nem voltak ilyen jellegű problémák! Minden elismerésem! Nem tudom, próbáld meg kikísérletezni, hogy mivel/mikkel köthető le a figyelme a legtovább!
2009. márc. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az enyém májusban lesz egy éves, de ő is képes erre. Pl ma sem volt jó semmi neki. Én is ott szoktam hagyni néha, mert nekem is sok néha. Azért is ordít, ha kiviszem a szemetet és őt képes vagyok 2 percre berakni a járókába, hogy ne döntse fel az egész lakást. Pedig én is egész nap foglalkozok vele, de néha a házimunkával is haladni kéne, meg főzni is. Elég nehéz, remélem javulni fog a helyzet.
2009. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen helyzetben...

Igen, nálunk is ez a gond, hogy azt várná, hogy egész nap csak vele foglalkozzak. Néha már teljesen kiakadok, mert Márpedig vannak olyan házimunkák, amikor nem szaladgálhat a lábam alatt folyton. Egyébként egy nagyon okos, ügyes és erős kisfiú, csak annyira akaratos, hogy mindenre ordítással reagál, ami nem úgy alakul, ahogy neki tetszik. Sajnos nekem pedig nincsenek kötélből az idegeim. Ilyenkor előfordul, hogy otthagyom egy időre a szobájában, hadd tombolja ki magát. Sajnos máshogy nem megy.

2009. márc. 24. 10:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Valaki nem tudja, mikorra növik ezt ki? Ha tudnak majd beszélni, jobb lesz?
2009. márc. 24. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!