Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot lehet adni 6 hónapos...

Spenótot lehet adni 6 hónapos babának? Milyen fözeléknek való van még ennyi idös babának?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 18:09
 1/5 A kérdező kommentje:
De ne linkeket irjatok légyszi.
2009. márc. 23. 18:11
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet adni. Én heti egyszer adok neki és nem a spenót főzőlevével higítom.

Szoktam még brokkolit krumplival, vagy rizzsel.

Répá, paradicsomot, borsót krumplival, husival. Aztán ezek variálását. Lehet bele tenni egy kis karfiolt. Már ehettek cukkinit. Szoktam még sütőtököt krumplival és husival. Most hirtelen ennyi jut eszembe.

2009. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Cékla, zöldbab, spárga, sóska, saláta, kínai kel, kelbimbó krumplival, hússal. A sóskát és a spenótot én is külön vízben főzöm és nem azzal higítom, hanem a krumpliéval.
2009. márc. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2009. márc. 23. 18:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
cukkini, saláta, brokkoli, fehérrépa, paszternak, zeller, spárga, tök, kelbimbó, paszírozott zöldborsó, uborka (sütve vagy főzve) csirke, pulyka egy kk étolaj / 1 dl főzelékbe, petrezselyem, zellerlevél, kapor, metélőhagyma
2009. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!