Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit adjak 7 hós...

Fogzásra mit adjak 7 hós fiamnak? éjjel nem tudom eldönteni miért sír fel. Vagy a hasa vagy a foga. Nem volt ilyen.

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Chamomilla vulgaris vagy Viburcol kúp, vagy mindkettő. (Homeopátiás szerek)
2009. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én adtam Panadol szirupot mindkét gyerkőcömnek,az bevállt,de persze van aki nem akar gyógyszert adni a babának.Nekem,ha fáj a fejem beveszek egy gyógyszert,a babóm se kínlódjon.Persze csak akkor,ha nagyon kínlódik.
2009. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dentinox N gél. ez kifejezetten kisbabáknak van fogzásra. de csak napi 3szor lehet használni,mivel érzéstelenítő van benne. nekünk jó volt.gyógyszertárben lehet kapni.
2009. márc. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekűnk dentonix gél van az jól esik nekik mert hűsiti meg érzésteleniti 1200 ft
2009. márc. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dentinox-tól a fiam(4ésfél hónapos) bőre teljesen piros pöttyes lett! Mellékhatásban olvasható hogy "Bőr irritációt okozhat".
2013. ápr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!