Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzásra mit adhatok? Nurofenü...

Fogzásra mit adhatok? Nurofenünk van, de az csak max 3 napig szabad adni, ugye? 4hós baba

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Van új Algo-felx gyerekeknek.Igazából nem tudom hány hónapos kortól lehet,de nézz utána.
2011. okt. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vegyél Dologélt kenni az ínyét. Ne tömd fájdalomcsillapítóval, kicsike még. Ha adod max fél adagot és csak éjjelre, vagy ha már annyira fáradt az alvatlanságtól. Panadolt adj inkább felet (bébi panadol szirup) az gyengébb a Nurofentől,de a Dologél elég szokott lenni. Azt bármennyit kenheted, növényi alapú. Kitartás: egy 2 gyerekes anyu.
2011. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A Dentinox is jó.
2011. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt olvastam, hogy a hideg vizes törülköző csücskét is oda lehet neki adni rágcsálni...majd kipróbálom, van egy kis frottír előkénk, azt bevizezem majd.
2011. okt. 17. 21:15
 5/7 anonim ***** válasza:
5 napig adható a nurofen, bár szerintem , ha csak este adod neki, akkor lehet kicsit tovább, de max. 1 hétig adnám akkor is . Amúgy dologel, chamomilla homeós golyó.
2011. okt. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A dentonix csip, megsiratja és napi max 3szor adható! A homeos chamomilla vulgaris jó. A hideg vizes csücsök is jó ha elfogadja. Második voltam.
2011. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A dentinox csíp?Hát az én kislányomnak nem csípett,és volt hogy én is be kentem magamnak mikor fájt a fogam és nekem se csípett.
2011. okt. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!