Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos babám már csak...

11 hónapos babám már csak este szopizik egy kicsit, most akkor adjak neki egy éves koráig tápszert? Vagy mivel pótoljam a tejet?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Emellett kap már valamilyen tejterméket? Értem itt a joghurtot, tejpépet, túrót, stb? Ha igen és így kb. összejön a napi fél liternyi tejalapú táplálék, akkor nem szükséges tápszert adni. De ha 1 éves kora után tervezed elválasztani és áttérni a tápszerre, akkor nyugodtan.
2011. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is ekkor választotta el magát én nem tápoztam (ha eddig megúsztuk miért most etetném ezzel) inkább adtam neki sok túrót, joghurtot, sajtot és 1 éves korától tejet is.
2011. jún. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kap joghurtot, túrót, túrókrémet, sajtot, ugy hogy akkor kihúzzuk egy éves koráig így, és aztán bolti tejet kap majd...
2011. jún. 19. 19:53
 4/4 anonim ***** válasza:

teljesen jó ha megnöveled a tejtermék adagját és én még a tejpépet is nagyon ajánlom, az laktató :)

aztán egy hónap múlva akár adhatod is a tejet :)

2011. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!