Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Észre vettem már egy pár...

Észre vettem már egy pár napja, hogy az 5 hónapos kisfiam szeme - a fehér része- kicsit véres. Főleg estére látszik neki jobban, de azért észrevehető más napszakokban is. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 19. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Álmos, fáradt.
2011. jún. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De reggel amikor felkel akkor is látható. Ezért idegesít egy kicsit.
2011. jún. 19. 21:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Valószinü huzatot kapott, gyulladás jele is lehet. Ha nagyon zavar, é rosszabb lesz menj orvoshoz vele.
2011. jún. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy egy picit huzatot kapott?

Egyébként az én 14 hónaposomnak is a múlt héten piros volt a szeme. Mondjuk neki azért,mert büszkén mutogatja, hogy hol a szeme, és picit jobban megnyomta mint kellett volna. Aztán ez kb 3-4 nap alatt teljesen elmúlt, erre mentünk Balcsira a hétvégén, ahol homokozott, fürcsizett, és bepirosodott a szeme, meg alatta a "táska" rész. elmentünk dokihoz felirt cseppet, ami mindenféle mikroorganizmusok által okozott fertőzésre van, szépen el is múlt egy nap alatt. Lehet nektek is belement valami, nem?

Esetleg próbáld meg kamilla teázni!

2011. jún. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy bele kapott valamilyen játékkal.Nekünk a szemhéj alatti rész volt véres,meg is ijedtem,a doki nénink mondta hogy valószinü ez lehetett,szépen eloszlik pár nap alatt.Ne aggódj nincs semmi baj.
2011. jún. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt már, hogy a naptól gyulladt be a szemem, még tini koromban. Mennyire véded a babád szemét a naptól séta közben? Kupola/napernyő mindig a szeme előtt van, hogy ne süsse a nap?
2011. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ügyelek rá, hogy ne süssön a szemébe a nap. A kocsi tetejét mindig rászoktam hajtani és fordítom a kocsit.
2011. jún. 21. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!