Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki tud válaszolna? Hajhulláss...

Aki tud válaszolna? Hajhullással kapcsolatos, csak nem érzett rá konkrét válasz, és jó lenne.

2009. ápr. 3. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Bizonyára hormonproblémád van...
2009. ápr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:-S (amúgy bocsi: érkezett*)
2009. ápr. 3. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem tudok neked privit írni.

Esetleg te írhatnál vagy válaszolhatnál itt ha időd engedi.

Olvastam, hogy voltál fogászati góckutatáson, azt nekem is kéne (fogfájás minden ok nélkül, hajhullás stb.) azért érdekelne. Csak be kell menni a körzeti fogorvoshoz és mondani, hogy ezt szeretném és akkor az miből áll? Fájdalmas? Nekem az összes fogat nézni kéne, mert sajnos mind fáj, azt mondják góc vagy stressz de nem tettek semmit, ez évekkel ezelőtt volt, azóta szenvedek vele.

Nagyon örülnék ha leírnád hogyan zajlik a vizsgálat. Köszönöm szépen előre is és őszintén remélem, hogy szépen visszanő a hajad, nekem is hullik tudom mennyire sokat jelent a hajunk :)

2009. ápr. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam Neked én :)
2009. ápr. 4. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!