Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hasonlítják össze a...

Miért hasonlítják össze a gyerekeket?

Figyelt kérdés
A környezetemben mindenki hasonlítgatja a gyerekét mások gyerekeihez. Mennyi foga van, hasra fordul e, mászik e, feláll e, elindult e, beszél e? Miért kell ezt csinálni? Minden gyerek más, nem fejlődnek egyforma ütemben, van aki hamarabb beszél, míg más hamarabb indul el. Miért probléma ez? Vagy én látom rosszul, mert idegbajt tudok ettől kapni!
2009. márc. 23. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Habám= ha
2009. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz velük! Mindennek van egy másik oldala is!

Nekem például a mozgásfejlődését illetően egy "szuper" kisfiam van, mindent a lehető leghamarabb csinált. Ez az egyik oldala a dolgoknak.

DE!!!!!

Egész nap ordibál, rengeteg a hiszti, borzasztóan akaratos, sokszor annyira kikészülök, hogy már vagy sírok, vagy a férjemet szekálom, hogy foglalkozzon ő vele, mert én nem bírom tovább.

Mert ha például egy gyerek gyorsan fejlődik, akkor nem fog jó gyerekként szépen eljátszani, hanem a legnagyobb "gazemberségekre" képes és akaratos is lesz.

Úgyhogy aki az egyik dologgal dicsekszik, biztos elhallgatja a másik oldalát, hogy az ilyen szuper gyerekek mellett az ember néha idegroncs lesz.

2009. márc. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 27. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!