Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az elhúzódó vérzés a...

Normális az elhúzódó vérzés a szoptatás befejezése után?

Figyelt kérdés
Terhességem előtt mindig 5 napos vérzéseim voltak.8 hónapos koráig szoptattam, aztán ő úgy döntött, hogy köszöni szépen, mert kevés volt már.A 8 hónap alatt 2-szer menstruáltam, de az csak pár napos pecsételés volt inkább, és szedtem az Azaliát.Abbahagytuk a szopit,és a fogamzásgátlót is, mert át akarok térni rendes gyógyszerre, meg is jött rá 2 héttel, de már egy hete vérzek.Igaz, nem erős, és első nap sem volt az.De már egy hete tart, és kicsit zavar..Normális ez?
2011. jún. 20. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem kétszer jött még meg szülés után, és elég sokáig tartottak.
2011. jún. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdez rá az orvosodtól, de szerintem normális. Nálam is volt, hogy egy hónapban 2x volt meg és ilyen pecsételő jelleggel bár én szoptattam. Azt nem írtad, mióta nem szoptatsz de szerintem még a hormonok dolgoznak benned. Szerintem két 3 hónap múlva rendeződni fog.
2011. jún. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!Lassan egy hónapja, hogy nem szoptatok.Fejtem még egy 2 hétig utána, de aztán már annak sem volt értelme, olyan kevés volt.
2011. jún. 20. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!