Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 és fél hónapos kisbabát már...

5 és fél hónapos kisbabát már neki lehet támasztani egy kemény párnának ülő helyzetben?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyire terheli a kis gerincét, de kifejezetten élvezi, hogy új szemszögből lát mindent.
2011. jún. 20. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem ül magától, akkor nem jó, ha kitámasztva ül. Persze, ha pár percig van úgy, nem hiszem, hogy baja lesz, de még azért nem egészséges neki.
2011. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én sosem támasztottam a kisfiamat, amíg nem tudott egyedül stabilan ülni. Volt kis pihenőszéke, ha más szemszöget akartam mutatni neki, abból látta - amíg az nem volt meg, a bébihordóba tettem nézelődni.
2011. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Tök mindegy mennyi idős, a lényeg az, hogy tud e egyedül ülni vagy nem. Ja, nem megülni, hanem egyedül felülni! Mert amíg ezt nem tudja, a gerince nem elég erős és több kárt teszel benne, mint gondolnád.

Tedd hasra a földre, úgy is más szögből lát mindent. Vagy tedd a hordozóba, abból is tud kukkerolni. Vagy pihenőszék, amitek van.

2011. jún. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom. Pár percig ült, de feltámadt bennem néhány kérdőjel, ezért is írtam. Köszönöm!
2011. jún. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!