Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhába öltöztetik a...

Milyen ruhába öltöztetik a Babáitokat (akár lányok, akár fiúk)? Inkább „divatosan” mentek ki vele az utcára, vagy „játszós ruhában”? Illetve hol vásároltok nekik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 16:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Divatos és kényelmes, ha megyünk valahová, ha a játszóra megyünk (mivel faunélünk) a játszósat is ráadom,úgyis mindig kiszkad...

eggyik ismerősöm 33éves kislányát csakis miniszoknyában lehet látni, meg farmerekben....nem kommentálnám hogy a gyerek ebbe hogy érezheti magát!

2011. jún. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi mindig csiniben vagyunk! :)

6 hós,kisfiú.

2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsóelőtti vagyok, 3éves:) nem 33
2011. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
34%

Lanyomat mindig csajosan oltoztetem.

Jatszoterre azokba a ruhakban megyunk amiket nemsokara ugy is kinone.Igy ha kiszakad vagy kimoshatatlan folt lesz rajta kicsit sem erdekel.

Itthonra is ugyan ezeket adom ra.

Ha setalni megyunk babakocsial vagy a ferjem ele a munkahelyete mindig nagyon csinin oltozunk fel mindketten :)

En Next-ben H&M-ben vasarolok amik otthon is vannak.Eze kivul meg ASDA-ban BHS-ben szoktam.... ezekkel turiban biztos lehet otthon is talkozni.

Nincs kitol orokolni a ruhakat, igy mindent ujonan veszunk.Van egy-egy dragabb ruhaja ha vacsizni megyunk valahova, de igyekeszem szepet es olcsot venni :)

Disney-s ruhakat nagyon szeretem :)

Most a micimacko es a hello kitty a sztar nalunk :)

16 honapos a lanyom

2011. jún. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Játszós ruhát csak itthonra hordunk, de azok is olyanok, amiket más szerintem még akár utcára is felvenne. Régen mi is oda hordtuk, csak esetleg kiszakadt vagy foltos lett, stb.

2 fiam van és szinte csak divatos cuccaik vannak, de ezen nem öltönyt kell érteni, hanem vagány, igazi fiús cuccokat, pl. színes csíkos vagy rajzfilmfigurás (Verdák, Toy Story stb) pólók, kapucnis pulcsik és vagány, laza nadrágok. Cipőből is van játszós és elmenős, de a játszós is normálisan néz ki azért, nem egy lyukas, agyonhordott kínai vacak :)

Vásárolni leginkább a Teszveszen szoktam vagy amikor akció van a H&M-ben, C&A-ban, Tesco-ban. Ill. a nagynak a Takko-ban szoktam még.

Mindig megdicsérik őket, hogy milyen csinosak és persze engem, hogy milyen jó ízlésem van :))))

2011. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!