Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 napos babának lehet adni...

4 napos babának lehet adni jana baby vízet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 09:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szoptatsz? Anyatejes babáknak nincs szükségük semmilyen egyéb folyadékra, az anyatej több mint kielégítő nekik :) de szerintem a tápszeres babát is kielégíti a tápszer. Miért szeretnéd itatni?
2009. márc. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet a korházba is adnak melléjük de én soha nem adtam vízet neki csak cicit v. késöbb tápszert már 5 hónapos! Vízzel két kajcsi közt mostanába meg kínálom ha társasságba vagyunk mert ott nem biztos hogy cicire tudom tennni.
2009. márc. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbálkozom a szoptatással még. csak előtejem van ha az a sárga az?
2009. márc. 24. 09:39
 4/7 anonim ***** válasza:
mosmár 4 óránként eszik a babám így ha ugy adódik gondolm hogy hátha szomjas (melegevolt kicsit leizzadt, v. nem vagyunk otthon plázázunk és sokat aludt)meg kinálom vízzel!De eddig soha !
2009. márc. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne adj vizet neki!!! Amíg előtejed van (ha sárga, akkor az az), akkor pár csepp is elég neki, gondolj bele, milyen iciripiciri gyomra van, nem kell megtömni vízzel, mert akkor nem fog hatékonyan szopizni és nem indul be rendesen a tejed. Ha csak anyatejes, akkor 6 hónapos koráig nincs szüksége más folyadékra az anyatejen kívül, hiszen annak az eleje a híg, szomjoltó, a közepe, vége a zsíros, tápláló. A kórházban itatják, persze, de nincs szüksége a vízre. Az én babám 6 hónapos és csak anyatejes, sose kapott vizet, pedig nehezen indult be a tejem nekem is, de nem fog éhen halni, nyugi, tedd gyakran mellre, akár 2 óránként is, hiszen most keveset eszik, pici gyomrába nem is fér több és hamar megemészti a tejet. Nyugi, kitartás, sok pihenés, menni fog a dolog, boldog babázást!!!
2009. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1hónapos a babám, adtam neki vizet, s akkor azzal mindig eltelítődött a gyomra, s utánna nem akart szopni , mert nem volt éhes, s nem is hízott. Miután nem adtam vizet, csak szoptattam, rá volt utalva hogy szívja, s lassan elkezdett hízni.

Szerintem ne adj neki, majd később, amikor bejönnek a nagy melegek, s izzad, szomjas lesz.

2009. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, nehogy adj neki, nincs rá szüksége, be fog indulni a tejed, lehet, hogy már holnap (nekem is az 5. napon lövellt be). Neki elég még az előtejed, mert az a sárgás az. Én is aggódtam az elején, hogy nem tud jóllakni szegénykém soha, de minden baba fogy egy picit az elején, és tényleg csak így fog beindulni a tejed, ha próbálkoztok a szopival mindig, amikor látod, hogy éhes.

Szóval ne adj neki!

Sok sikert, kitartás!

2009. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!