Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyalkas hig szeklet 6 napos...

Nyalkas hig szeklet 6 napos babanak normalis?

Figyelt kérdés
Anyatejes, tegnap ota hig es nyalkas, nyulos a szeklete. Pocija sose faj, jol eszik. (doktornonket nem erem el)
2011. jún. 16. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekünk a fogtól volt nyálkás a kaki.

Bár nekünk ugyanez 4hósan, most jött ki neki a 20,(5hós) és ugyanaz a széklet állaga...

2011. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bocsánat, nem naposat hanem hónaposat olvastam:(Ne haraudj
2011. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi is anyatejesek vagyunk, de már 7 hósak. Elviekben az elején még olyan. Előtte milyen volt? Az elején még híg. Hát a nyálka alatt nem tudom mit értesz, de ha egyre gondolunk, akkor szerintem nekünk is volt olyan. Ha nem sír és nincs napi kb. 5-nél több, akkor szerintem nincs gond, de a nyugalmad érdekében lehet, hogy jobb, ha dokit is kérdezel. A napi 5 kakinál több a hasmenés. Azzal kell vigyázni a folyadékvesztés miatt.

De ha eszik és nem nyűgös, és persze nincs sokszor kaki akkor sztem ne aggódj.

2011. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elotte meg az a szurkos kakija volt, sotetzold amit nehezen lehetett letorolni a popsijarol. Meg eddig nem volt olyan gyakori a kaki. Holnap szemelyesen megyek a dokihoz, nem tudom miert nem veszik fel a telefont.
2011. jún. 16. 15:51
 5/6 anonim ***** válasza:

A szurkos kaki az még a pocidba összeszedett cucc volt, de remélem az orvos azóta megnyugtatott. :)

És remélem tényleg nem volt gond.

2011. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kaki meg mindig ugyanolyan, napi egy full tele pelus es ket kisebb kaki ugyhogy nem hasmenes de meg mindig nyalkas. Holnap jon ki a doki babalatogatoba, eddig szabadsagon volt.
2011. jún. 19. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!