Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell fertötleniteni a...

Meddig kell fertötleniteni a babák cumisüvegét minden kajcsi után? 6 hos

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Én 2 hetes koráig fertőtlenítettem minden kajcsi után, aztán már csak naponta 1x, 3 hónapos korától kezdve pedig hetente 1x. A védőnő mondta, hogy így csináljam.
2009. márc. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2009. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%
Én azt hiszem kb 10 hós koráig minden kaja után kifőztem. Aztán lassan áttértem a napi 1x- ire, de addigra már le is szokott a cumisüvegről. A teás üveget kb. hetente főztem.
2009. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
10 hós. én elmosom mosogatószeres vízben, az ő üvegmosájával, aztán forralok vizet és azzal átöntöm párszor az üveget, meg minden alkatrészét:) amíg haaznál cumisüveget, addig így fogom csinálni.
2009. márc. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Nekem a védőnő azt mondta, hogy újszülött korba is elég napi egyszer kifőzni a cumisokat. Kb 3 hónapig főztem naponta, azóta nagyon ritkán, forró vízzel, mosogatószerrel tisztítom.
2009. márc. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én is csak kb 2 hetes koráig főztem ki minden evés után. Sőt akkor is csak úgy, hogy forraltam vizet, beleöntöttem a cumisüvegbe, belefordítottam a cumit, és abba is öntöttem vizet. Aztán már csak naponta egyszer. 2 hós korától pedig csak nagyon ritkán.
2009. márc. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a lepontozást!!!
2009. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha rohadtul érdekelnének a pontok, de azt hiszem most válaszoltam utoljára. Kedves lepontozó, akkor te csak tartsál távol minden bacit a gyerekedtől, aztán majd ha nagyobb lesz és minden nyavaja előveszi majd megköszönöi neked...
2009. márc. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ezen ne húzd fel magad, vmi primitív gondolom ezzel szórakozik. engem is lepontozott, pedig én fertőtlenítem, már ha a forró víz az. ha jól esik neki, csak pontozgasson lefelé, gondolom vége a sulinak és nehogy infó érje a könyvekből az agyát, inkább leül lepontozgatni. szegény:))
2009. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ezen a kérdésen összevesznek itt az emberkék...bocsi
2009. márc. 24. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!