Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kirándulni szeretnénk menni...

Kirándulni szeretnénk menni egyik hétvégén, kb 300 km-r távolságra 7 hónapos kisfiunkkal, melyek azok a nehézségek amikkel kell küzködni egy 6-7 órás útnál. Mi okozhatnak problémát a gyereknél?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 3 orákat utazunk havonta 1* oda 3 vissza 3 ! 6 hónapos,ha elalszik nincs gond mondjuk mi mindig alvás idöbe indulunk,néha nagyon elkezd nyüszögni ki akar jönni az ülésböl ekkor probálok játszani vele mondokák+ csőrgő zőrgő játékok ha már nagyon nem biri akkor megállunk tiszta pelus pici kézben levés és indulunk tovább! Ha kell töbször megállunk nem akadály!
2009. márc. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi ha nagyon ki is akar jönni az ülésböl ne vedd ki menet közben,egy az hogy bünti van érte 2 meg hogy akkor nagyon megszokja!
2009. márc. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt még hosszabb autóúton lehet nehezen viseli. Az én lányom 10 hónapos, de de még most is nehezen viseli a hosszab utakat, pedig kéthetente utazunk a szüleinkhez, akik 250 km-re laknak. De az is lehet, hogy átalussza az utat. Én mindíg igyekszem úgy időzíteni az utazást, hogy álmos legyen így tuti alszik min. egy órát. Legyen nálatok elegendő folyadék, kajcsi, ha megéhezne, de ilyenekre úgyis gondolsz gondolom.
2009. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos és nyár óta nem igazán voltunk sehol,ezért vasárnap elmentünk egy egynapos hosszú útra(600 km oda-vissza).Hát én megbántam,hogy nem egy közelebbi célt választottam kikapcsolódásul.Az igaz,hogy odafele is és vissza is egy jó órát aludt,de alvás után tiszta nyűgös volt és minden igyekezetem ellenére nehezen tudtam lekötni annyira,hogy ne sírjon.Szóval megbántam és mérges voltam magamra,hogy ilyen hosszú útra vittem és sajnáltam szegényt.Mindenki ideges volt.A férjem azért,mert már alig várta,hogy odaérjünk ahová indultunk,de addigra mindenki teljesen lefáradt(idegileg).Ja és úgy bekakilt,hogy a nyakáig kakis lett(libero) és szegény a kényelmes pelenkázás végett végigordította az egészet.Hát nekünk nem jött be,de ha ott alszotok ahová mentek akkor szerintem ki lehet bírni az utat,de nekünk egy nap oda-vissza sok volt.És persze a ti idegeitektől is függ,hogy mennyire tudtok nyugodtak maradni.Azért szerintem mindenképpen próbáljátok meg lehet,hogy a ti babátok teljesen jól fogja bírni az utat.Én csak a saját tapasztalatomat tudtam leírni.Még jó,hogy a Balaton 100 km-re van tőlünk, oda azért szeretnénk többször menni nyáron.
2009. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egy napra mentek hosszú út ez egy ekkora babának. Nagyon megviseli.
2009. márc. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hajduszoboszlora szeretnenk menni, penteken reggel indulnank es vasarnap v hetfon jonnenk vissza, igy remelem nem lesz annyira nehez.
2009. márc. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!