Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beoltatjátok a kislányotokat...

Beoltatjátok a kislányotokat bárányhimlő ellen?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, 90 százalákban nem kapják el, 10 százalékban igen, de akkor is sokkal enyhébb lefolyású a járvány.

No de ha nem esik át rajta és mondjuk akkor lesz bárányhimlős mikor terhes lesz? hmmmm


2009. márc. 24. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
most úgy vélekedek,hogy nem oltatom be.ma volt az rtl-en,hogy nem is olyan jó beadatni
2009. márc. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor beszélgettünk a védőnővel az oltásokról, ő sem ajánlotta, hogy beadassam, úgyhogy én sem adatom be, inkább essen át rajta gyerekkorában, mint, hogy tényleg később okozzon neki problémát.


6 hós kislány anyukája

2009. márc. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én sem adatom be, essen át rajta, én is voltam bárányhimlős gyerekkoromban, s túléltem. Inkább gyerekként kapja el, mint felnőttkorban.


Barátnőm beoltatta, de csak azért, mert a férje nem esett át rajta gyerek korában, s hogy az apa ne kapja el, megkapta a pici az oltást, mert felnőtt korban veszélyesebb.

2009. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem fiam van, de én bizony beadatom a 15 hós oltással. A szomszédunknak azért nem lehet gyereke,mert serdülőkorban kapta el a himlőt. El is váltak, mert a feleségének gyerek kellett.
2009. márc. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!