Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanában türelmetlenebb...

Mostanában türelmetlenebb lettem a 3 hónapis kisfiammal. Miért van ez? Ez depresszió?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 11:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Természetesen nem bántom,csak gyorsan megetetem,(szopik) tisztába rakom,és már rakom is a baba kocsiba,és ott elvan.Én addig csinálom a dolgom.Ez mostanában van így kb: 1 hete.Szerintem ez a rossz idő is betesz nekem.Hát nem akar már jó idő lenni!
2009. márc. 24. 11:42
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az enyém is 3 hónapos. Néha nekem is van ilyen, én nagyon hajlamos vagyok a rosszkedvre. Elég hangulatember vagyok. De én úgy csinálom, ha felébred, széles mosollyal, jókedvűen beszélek hozzá, hogy ne érezze, nincs túl jó kedvem. Valamit biztos így is megérez. Már én is alig várom, hogy jó idő legyen, és sokat sétálgathassunk. Most is esik az eső, tegnap szélfújás, nem kedvezett a hangulatomnak sajnos...De ezt leszámítva imádok vele foglalkozni, csak néha csaponganak a gondolataim ide-oda, minden aggodalom, probléma eszembe jut, és alig várom, hogy intézhessem.
2009. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
nekem is elvan a kiságyba ott sikitozik meg röhög én meg itt netezek hát nem vagyok én rádió ha nem is igényel ,mert ö pont boldog nékülem is szerintem jó ez így de a babakocsit betolom a konyhába és el vagyunk ott is mindig velem van amúgy. Volt ugy hogy aludt én meg már magamtól gagyogtam a másik szobában hát mondom ez nem is igaz Kacc-kacc
2009. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen természetes. Vannak rosszabb napok. Nekem 5 hós a fiam, és a mai napig, ha nem tudok kimozdulni- akár egy gyors sátára vele- akkor marha rossz kedvem lesz. Olyankor próbáld meg megkérni a párod h lemehess EGYEDÜL, vagy barátnővel egy 10 percre sétára, vagy csak szoliba, vagy nem tudom...pár perc is csodát tesz!
2009. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na igen,ez a baj,hogy ahol lakunk senki nincs akivel elmehetnék sétálni,vagy bárhova.Itt nekem sajnos nincsenek barátnőim,magam vagyok, a kisfiam,és férjem.De Ő dolgozik délután,és későn jön haza,addig egyedül vagyok a picivel...Így nagyon rossz nekem :(
2009. márc. 24. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem lenne ismerösöm de nem is hívnak sétálni, én néha sms-t küldök de pont nem aktuális ugy hogy én el vagyok veletek itt !!! És sétálok magammal + babó!
2009. márc. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hm...érdekes tényleg ez,hogy egyrészt nem vagyok egyedül,másrészt meg csak addig voltunk jók amíg még dolgoztunk,mert akkor jók voltunk barátnak, utána Anyák lettünk le vagyunk ejtve.Szép...
2009. márc. 24. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!