Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba mellett van, hogy...

A baba mellett van, hogy Nektek is fut a lakás?

Figyelt kérdés
Néha már tele a mosogattó,kupi van,mosnom kellene és nncs időm.Lesz valaha rend?:)
2009. márc. 24. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor én is csak este tudok összepakolni, amikor apa hazajön és ő van a 8 hónapos kislányommal.
2009. márc. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze egyszer majd lesz:) Nálunk is hasonló a helyzet, csak 4 gyerekkel:DD Most első a baba. Én úgy szoktam csinálni, hogy amíg alszik, igyekszem legalább a nagyon szem előtt lévő dolgokat rendbe rakni, aztán ha éppen hétvégén apa és a nagyok kicsit szórakoztatni tudják a picurt, akkor a többit is megcsinálom. Néha apa is besegít, meg a nagy gyerekeim is, de nekik elég sok a külön programjuk, így csak ritkán.. Majd, ha kicsit nagyobb lesz a pici, könnyebb lesz, addig is kitartás!
2009. márc. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, én is csak akkor tudok valamit csinálni, ha valaki más van a lányommal. Nagymama vagy apuka. Gondolom amikor már tök jól ellesz a játékaival, akkor fog ez kicsit változni. 10 hós kislány anyukája.
2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elején volt, amíg nagyon pici volt, aztán fogzáskor párszor, no és akkor, mikor elindult pakolni.

Vannak ilyen időszakok, de hát kit érdekel, amikor olyan kis cukorfalatkák? :)

2009. márc. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én rendet tudok tartani. Most hat hónapos, az első három hónapban nem volt mindig makulátlan a lakás, már jobb a helyzet. Ja, nem főzök minden nap, kb kétnaponta-így könnyebb persze. Meg egy gyerkőc van csak, több lurkóval kivitelezhetetlen lenne:)
2009. márc. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére én hetente rátudom bízni anyura a fiacskám,így akkor megcsinálom a nagytakarítást,törölgetés,porszívózás,felmosás, így a hét többi napján csak a mosogatás marad, meg a mosás.Reggel mikor még alszik akkor indítom el a mosógépet.Meg sajna én a párom szerint már betegesen rendmániás vagyok és hidd el ez sem jó.

Üdv:Ancsy

2009. márc. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
egész nap. mire összepakolok, az én kislányom már megint ki is hordott mindent a szobából. üdítő,kajcsi a földön,stb...
2009. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
én valamikor kényeztettem magam most alszik a babó és kajálok netezek van még idő porszívozni csak délmúlt :) majd belehuzzok kicsi lusti nekem is jár végűl is nem csinálja meg senki csak pont most ne jöjön be valaki kacc-kaccc
2009. márc. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igyekszem nagyjából rendet tartani. Rendet, de nem tisztaságot!!! :-))) Szóval mindig pakolok az örökké szaladgáló és rendetlenséget csináló gyerekem után, hogy rend legyen, de takarítani csak hetente 1x szoktam hétvége előtt. Szóval rend az van, de tisztaság?! Nem ajánlom, hogy valaki nagyon nézegesse, milyen a padló az etetőszék alatt... Hát ez van, majd lesz nagyobb is a gyerkőc.
2009. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Istenem de jó ezeket hallani!!:-)))) Állandó takarítás-elmaradásban vagyok, édesanyám állandóan szid is érte...Próbálok rendet, tisztaságot tartani, de nagyon nehéz, plusz a drága férjem sem egy rendmániás, szóval soha semmit nem tesz a helyére, szóval én már évek óta utána pakolok és tartok rendet, most van egy plusz embereke aki után dettó ugyanez a helyzet, hiszen gyerek....én sem vagyok rendmániás, inkább a babámmal és a férjemmel foglalkozom. Ami a fura, ha rend van a szobákban, nincs rend a konyhában, előtérben,és fordítva, valahogy sosem sikerül mindenhol rendet tartani egyszerre.Ez van, szerintem ez nálunk nem is fog változni.
2009. márc. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!