Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7hónapos babátok mennyiségil...

6-7hónapos babátok mennyiségileg mennyit eszik, és hányszor? Méritek, hogy hány gramm ennivalót eszik?

Figyelt kérdés

Fiam 6.5hós, reggel este tápszert kap, és háromszor eszik ezt leszámítva. Délelőtt -délután gyümi, délben zöldséges-husis kaja. MInig mérem, hogy max 150-200grammnál ne egyen többet, mert akkor nagyon sok visszajön belőle, mivel nagyon mozgékony, de még nem ül, forog, iránytűzik, és négykézlábállásból kutyázik, valamint kúszik hátrafele... így szegényem fordul kettőt, és ott az ebéd a szőnyegen.... :-) De ha mérem neki, akkor kevésbé jön vissza az ennivalója.

Ti is tapasztaltaok ilyet?


2010. dec. 21. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mértem, megeevett egy rendes adag gyümölcsöt ekkroa korában, rá még cicizett egy kicsit, a többi etetés anystej volt.
2010. dec. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 6,5 hónapos. Nálunk is visszajött a kaja, így lemértem, és egy olyan tálka a mérce, amibe pont 20 dkg étel fér. Sosem hagy maradékot, de elég neki, mert a 4 órát simán kibírja. Ő is 2X tápszert kap (reggel, este), tízóraira gyümölcs (általában keksszel), ebédre husis valami vagy főzelék, uzsonnára tejpép.
2010. dec. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!