Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom honapos. Napok ota...

Kislányom honapos. Napok ota rosszul alszik . Tegnap betettem a párnámat a kiságyába és azon aludtt. éjszaka nem is ébredt. Nem ártok neki ezzel? Többé nem tegyek ilyet? Baj hogy puha?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 13:18
 1/4 A kérdező kommentje:
6 honapos
2009. márc. 24. 13:18
 2/4 anonim ***** válasza:

mármint kispárnát a feje alá?

nekem se teljesen vízszintesen alszik egy kb 2,5cm "vastag" párnácska van a feje...mellkasa alatt.de ettől függetlenül kel éjjel,de nyugodtabban alszik.5hónapos

2009. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem...az én nagypárnámat tettem bele és azon fekszik viszintesen...csak azért kérdezem mert amugy kokuszmatrac van a kiságyba..hogy nem -e ártok vele hogy puhán alszik
2009. márc. 24. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így kezdtem a hason altatást! Aztán szép lassan elhagytuk a nagypárnát. Azóta nagyon jókat alszik hason. 5 hónapos
2009. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!