Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyet hány hónapos kortól...

Meggyet hány hónapos kortól lehet adni és milyen formában kell elkészíteni, mivel lehet adni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 20:12
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én 5 hónapos kora óta adom neki a meggyet, megpárolom és pürésítem. Amivel szoktam párosítani: alma, banán, körte, 6 hónapos kor után pedig már kekszet is reszeltem bele.
2011. jún. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

4 hótól lehet adni,de én 5 hótól adtam,megfőzöd/párolod,pürésíted,keverheted gyümivel.

Az én kisfiam ma kapott meggyet krumplival,imádta!

2011. jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia

az én lányom 4,5 hónaposan ezzel kezdte a kóstolást. 2 szem meggynek a levét kapta nyersen. Nagyon szerette, (most is szereti), első 2 héten csak ezt kapott. Aztán barack, alma .... répa, krumpli 6 hótól.

17 hónapos

2011. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ezekkel párosítottam a meggyet és 5-6 hónapos kortól kapta, de először (pár napig) csak a levével kóstoltattam:

- krumpli+csirke mell+meggy

- krumpli+meggy

- banán+meggy

- barack+banán+megy

- alma+banán+meggy


A gyümölcsökhöz 6 hónapos kora óta reszeltem bele babakekszet. Majd később túróval, joghurttal, rizzsel is.


A gyümölcsökkel nyersen, kimagozva és botmixerrel pürésítve. Krumplival pedig főve adtam, szintén kimagozva és pürésítve, amikor még nem evett darabosat. Ja és eleinte "meghámoztam" a meggyet.

2011. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!