Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kendőbe hordozott babáknál...

Kendőbe hordozott babáknál miért használnak mosható pelenkát?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a kötödő nevelést gyakorló anyukák mosható pelust használnak.Hol itt az összefüggés?
2011. jún. 21. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs gyakorlati haszna, csak a gondolkodásmódjukból ezek a dolgok -kendő, mosható peló-, következnek.
2011. jún. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pont ma szerettem volna feltenni ezt a kérdést!

Gondolom, azért, mert a mosható pelus is "természetközeli", de nem minden kendőző anyuka használja. Az én kisfiam pl. hónapokig utazott mei tai-ban, most csatos háti hordozónk van, de eszembe nem jutna lecserélni a Babylove pelust. :)

2011. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Nem is hallottam róla... Én is kendőben vittem a gyerkőcöket, de nem használtam mosható pelust..


Inkább fordítva látnék valami logikát: akik mosható pelust használnak, azok inkább törekednek a természetesre és kendőt is használnak.

2011. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok:)

Van kendőnk, csatos hordozónk és sok sok mosható pelusunk. imádom a pelusokat, olyan szépek. nekem ez természetes.

De a kérdésre visszatérve, szerintem az anyuka eldönti, hogy hordozni szeretne, elkezdi böngészni a hordozással kapcsolatos honlapokat a neten, és ott általában mindig van pár jó szó a mosható pelusról is, így azt is vesz. gondolom én.

Te hordozol kedves kérdező? Vagy moshatózol?

2011. jún. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem hordoztam sajnos ,mert nem volt elég információm a hordozásról.Ne nevessetek ki,de nem is hallottam róla lányom mostanig.Ahol én élek-tőletek jóval keletebbre-most kezd bejönni divatba,és 1-2 lehet látni már az utcán is.

De ennek ellenére a lányom ölbe baba volt,és teljesen a kötődő nevelést gyakoroljuk,együtt alvás,hosszú szoptatás,nem sírni hagyás.

A mosható pelust pedig nem tudtam volna elképzelni,örülök,hogy feltalálták az eldobhatót.

2011. jún. 22. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!