Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik nem használnak légzésfigy...

Akik nem használnak légzésfigyelőt megindokolnák miért?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 14:17
1 2 3
 1/29 ava87 ***** válasza:
100%
Itt most mentegetőzni kéne?
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyeségnek tartom és egy felesleges rögeszmének. Koraszülött babánál még talán azt mondom használja egy pár hónapig, de rendes egészséges gyerekeknél felesleges. Persze a bölcsőhalál, meg minden, de sajnos volt már olyan nem egyszer, hogy nem riasztott a figyelő és a gyerek meg nem élte meg a reggelt.
2011. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Miért kellene? Kíváncsi vagyok miért döntött valaki amellett nem használja pedig mostanában mindenki ezt ajánlja. Érvekre vagyok kíváncsi nem mentegetőzésre!!!
2011. aug. 12. 14:24
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem volt a lányaim légzésével semmi gond.Egy "átlag"babának nem is kell,hogy legyen légzésfigyelője,elég neki az édesanyja.Mielőtt szültem ágyúval is alig tudtak felébreszteni,miután megszületett a lányom ha másként vette a levegőt már fenn voltam.

Ha nincs a babáddal gond,nem hagy ki a légzése(orvos fogja vizsgálni),akkor nincs szükségetek légzésfigyelőre.

2011. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen buta válaszoktól kivagyok ! Kell a légzésfigyelő !Emberek ,hogy lehetnek ennyire felelőtlenek !?
2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%
azért nem használok mert Jézus vigyáz a babámra és Benne jobban bízom mint a légzésfigyelöben :)
2011. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
73%

Mert annyira kevés az esélye, hogy bármi baja legyen, nem tartozunk a rizikó csoportba:

Nagy, egészséges baba, nincs gond a légzésével, ja és a legfőbb: velem alszik éjjel a nagy ágyban, így nem is tudnám működtetni.

2011. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a kisfiunk koraszülött volt,(34 hétre) de meg sem fordult a fejünkben,hogy kölcsönözni kéne figyelőt.1 szobában volt velünk,semmi gond nem volt vele.

A kislányunk szép fejletten jött világra 38 hetesen,de őt első perctől kezdve külön szobába szoktattuk,és volt figyelője 1 ÉVES KORÁIG!!!

Egyiket sem bántam meg,de megnyugtató érzés,hogy nem csak az én figyelmem van a babán,hanem egy készülék is "ugrásra kész"!

2011. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
mert nem volt pénzem rá és nem láttam értelmét. Utánaolvastam, hogy kik a veszélyeztetettek és minden veszélyforrást kiiktattam.
2011. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén! Még nem tudom veszünk-e! Barátnőméknek többször beriasztott, majdnem megállt a szívük, a gyerekkel persze semmi!

Egyre több helyen olvasom,hogy ha minden rendben alapból a babával,akkor nem kell. Nekem sem volt, sem a tesómnak mégis túléltük a csecsemőkort!

2011. aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!