Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja? 8 hónapos...

Miért csinálja? 8 hónapos babám üvölteni kezd, ha lefektetem tisztába tenni. Lehet, hogy attól van, hogy fáj a foga?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 14:59
 1/4 A kérdező kommentje:
A testét is megfeszíti, a fejét hátradönti.
2009. márc. 24. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:

erre én is kíváncsi lennék...:)

uaz a helyzet nálunk is 7,5 hós

2009. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi kinövi!

Csak kell egy kis idő!

Hát már van azért akarata, és így fejezi ki, hogy nem tetszik neki. Nekem 8 hónapos korától a fürdés utáni öltöztetés volt tiszta élmény, 6x elszökött mire sikerült a pizsamát ráadnom, neki tetszett, rólam meg a víz szakadt! Kb.1- 1/2 1 hónap volt nálunk ílyen, most 11 hónapos és szépen kivárja a dolgok végét, nem lóg el.

2009. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én 10 hónapos lányom amióta hátáról a hasára fordul (4 hós kora óta), azóta nem bírja a háton fekvős pelenkázást. Az ellenkezés intenzitása hónapról-hónapra változik. Én már tudom hason, négykézláb, állva is pelenkázni. :)

Ami néha segít: éneklés, kezébe adni valami érdekeset, babazenét berakni, közben puszilgatni, játszani, bolondozni vele.

2009. márc. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!