Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami gond van a csípőjével?...

Valami gond van a csípőjével? Ha lefektetem a babát egyenes felületre, általában jobb oldalra csapja az alsó testét. Ritkán fekszik egyenesen.6hetesek vagyunk.

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekorvos nem nézte még?
2011. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, vidd le tanácsadásra, ha a doki nem mond rá semmit, én egy gyógytornásznak is megmutatnám. Akár valamilyen hipotónia is lehet. Olyan kifli szerűen csavarja magát?
2011. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen kell csípőszűrésre vinni. Ott majd megmondják, ha gond van vele.
2011. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Még mikor megszületett megvizsgálták a csípőjét de rendbe van azt írták az eü. könyvébe, de a gyerekorvosunknak nem mutattam még, de hétfőig sok idő van, és idegesít nagyon.
2011. júl. 15. 22:18
 5/9 A kérdező kommentje:

Én úgy tudtam, hogy 3-4 hónaposan. Vagyis a kórházban ezt mondták.

Annyira nincs, hogy kifli alakban.

2011. júl. 15. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:
Keresd fel a védőnőtöket vagy a gyerekorvost. Mi az orvos első látogatásakor megkaptuk a 6 hetes csípőszűrésre a beutalót kérés nélkül.
2011. júl. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi is az első orvoslátogatáskor megkaptuk a beutalót, 7 hetesen vittem a lányom csípőficam szűrésre. Ha nagyon aggaszt a dolog, hívd fel holnap délelőtt az orvosotokat. Kérj ezerszer elnézést, és mond el neki, hogy mit tapasztaltál. Én is hívtam már fel vasárnap délután a dokinkat, mert aggódtam valami miatt és nem bírtam várni hétfőig.
2011. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen volt (azóta kinőtte), én megmutattam konduktornak. Azt mondta, minden rendben :) Szerintem te is mutasd meg.
2011. júl. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!