Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Midi Huggies pelenkát használó...

Midi Huggies pelenkát használó anyukák! A combnál lévő fodornak, hogy kell állnia?

Figyelt kérdés
a pelenka comnál lévő fodorját(gallérját) kicsit nagynak találom, nagyon eláll a fiam lábától. Ha behajtom, akkor pont úgy néz ki mint a többi márkánál. Szóval be kell hajtani azt a fodrot? Ha úgy hagyom nem folyik ki a résen a pisi? A fiam 7 kg, tehát elvileg a méretnek jónak kellene lennie. Remélem érthetően írtam le a gondom!:)
2011. jún. 21. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hála Istennek most fog elfogyni... Én úgy használom, hogy kihajtom, mint a többinél. A pisi nem, de ha a kaki egy kicsit hígabb, az bizony kijön...Ráadásul jól meg is szorítja a kislányom lábát. Te meg vagy vele elégedve egyébként? A hasánál meg olyan kemény, a benne lévő anyag össze van csomósodva... Nem szeretem! Amúgy az én kislányom 8 hónapos. Most nőtte ki a 3-ast.
2011. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.En imadom a huggiest.Regota ezt hasznalom.Igen kicsit neha elall de soha nem folyt ki a cucc nekunk legalabbis.Nem ugy mint a liberonal es tarsainal.Az en lanyomnak is husos a combija de 8kilo igy valtottam a 4esre.Ha megigazitom akkor nem szoritja el.PEdig olyan sonkai vannak hogy csak na.
2011. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1-es, 2-es méretét nagyon szerettem, most próbáltam ki a midit, de ez a fodor nagyon idegesít!:) Hülyén néz ki ha nem hajtom be!:)Eddig csak pisi ment bele, az nem folyt ki!
2011. jún. 22. 12:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, nem vettem észre, hogy jobban elszorítaná a combjait mint a többi pelus. A dereka tényleg keményebb mint a többinek, de ez annyira nem zavar.
2011. jún. 22. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!