Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » HOgyan érzékeli az őt körülvev...

HOgyan érzékeli az őt körülvevő világot, mennyire tudatosak a cselekvései egy héthós babunak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 16:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, mi is hét hónaposak vagyunk. A kisfiam szerintem már teljesen tudatosan érzékeli a külvilágot, és bizony saját akarata is van már, amit rendesen ki is nyilvánít, ha valami nem tetszik neki. Felismeri az otthonunkat, és azokat a helyeket ahová gyakran járunk, nagyon érdekli a kutyánk, szerintem azt is tudja, hogy ha öltözünk akkor séta lesz, meg babakocsi. A játékaival eljátszik, vannak kifejezett kedvencei és olyanok is, amik egyáltalán nem érdeklik. Nem tudom milyen cselekvéseire gondolsz. Az én fiam kúszik, egyedül feláll kapaszkodva, így járkál a kiságyban. Be tudja tenni a cumit a szájába, ha etetem, nyitja a száját ha olyan ennivalót kap, ami finom, elfordítja a fejét és eltolja a kezemet ha olyan amit nem szeret. Mire gondolsz konkrétan?
2009. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!